LIFE GUARD KUMANDASI

RF Life Guard Kumandası ile havuzda görevli Life Guard, havuzun kaydırak çıkış bölgesinde beklemeler yapıldığını tespit ederse o kaydırağın sinyalini tehlike geçene kadar kırmızıya çevirebilir. Aynı kumanda ile tehlike geçtikten sonra sistemi normal çalışma moduna çevirebilir.

http://www.slidemarshall.com/wp-content/uploads/2019/04/kumanda-e1556916350518-300x200.png

NETWORK MODÜLÜ

Network Sistemi SM-Complex modeli ile entegre çalışır. Kablosuz olarak ağa bağlanarak tüm sistemin internet üzerinden yönetilmesini sağlar. Tüm ayarlar yapılabilir. Kayma ve bekleme istatistikleri alınabilir. Sistem ve görevli hataları raporlanabilir.

http://www.slidemarshall.com/wp-content/uploads/2019/04/Sinyalizasyon-yönetim-e1556916392505-300x200.png

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN

BİZE ULAŞIN

Products

Voluptatem, quia non numquam eius modi tempora incidunt, ut aliquid. Aperiam eaque ipsa, quae ab illo.

SM-ONE

Oteller İçin İdeal ve Ekonomik

product
product

SM-ONE

Oteller İçin İdeal ve Ekonomik

SM-ONE modeli az sayıda ve standart su kaydıraklarına sahip tesisler için ideal ve ekonomik bir modeldir.

  Lütfen Formu Doldurun

  SM-PRO

  Su Parkları İçin İdeal ve Ekonomik

  product
  product

  SM-PRO

  Su Parkları İçin İdeal ve Ekonomik

  Su parklarındaki kaydıraklara özel geliştirilen SM-PRO sistemi, kaydırak trafiğinin düzenlenmesi ve güvenliğin yanı sıra su parkının verimliliğini arttırmaya da odaklanır. SM-ONE da bulunan tüm özelliklerin yanı sıra SM-PRO, kaydırağın çok noktasından veri alabilir ve internet üzerinden detaylı raporlar sunabilir. Uyarılar ve kayma hatalarıyla ilgili bilgilendirebilir.

   Lütfen Formu Doldurun

   EK MODÜLLER

   SM-PRO sistemi ile çalışır

   product
   product

   EK MODÜLLER

   SM-PRO sistemi ile çalışır

    Lütfen Formu Doldurun

    Su kaydırağı trafik sistemi nasıl çalışır?

    Kaydırağa yerleştirilen gelişmiş algılayıcılar kayan kişinin kaydırak içindeki konumunu tespit eder. Slide Marshall Sinyalizasyon Programı trafik lambalarını bu konum yardımı ile tesis yönetimi tarafından kaydırağa göre özelleştirilen ayarlar ile yönetir.

    Su kaydıraklarında sinyalizasyon sistemi zorunlu mudur?

    Din En 1069 standartına göre su kaydıraklarında, özellikle çıkışın girişteki görevli tarafından görülemediği yerlerde sinyalizasyon sistemi kullanılma zorunluluğu vardır.

    Slide Marshall sinyalizasyon sistemi her kaydırağa uygun mudur?

    Slide Marshall ürünleri tüm su kaydırakları ile uyumludur.

    Oteller ve su parkları için ürünler neden farklı?

    Su kaydıraklarında güvenliğin sağlanması ortak bir istek olsa da büyük su parklarının otel su parklarına göre ekstra istekleri olabilir. Ayrıca genelde su parklarında otellere göre daha fazla kaydırak bulunur. Bu sebeple donanım ve yazılım yapıları birbirinden farklıdır. Ancak otellerde de su parklarında da ihtiyaca göre iki ürün de kullanılabilir.

    Tak-Çalıştır özelliği nedir?

    Slide Marshall ürünleri kaydırağa göre adapte olabilen optimum güvenlik ve bekleme zamanını yakalayan gelişmiş bir yazılım sistemi ile yönetilir. Bu sayede ürün montajının ardından çalıştırılıp kullanılabilir. Tesis yönetimi isterse ayarları kendilerine uygun şekilde kolayca düzenleyebilir.

    ÖNCE GÜVENLİK

    Özellikle çıkışı gözükmeyen, uzun su kaydırklarının trafiğinin ayarlanması çok zordur. Zaman zaman kazalar bile yaşanmaktadır. Kazaların yaşanmaması için gereğinden fazla bekleme yapılması da uzun kuyrukların artmasına sebep olur.

    Slide Marshall Su Kaydırağı Trafik Otomasyonu ile kayan kişilerin arasında güvenlik için optimum mesafe ayarlanabilir.